ВО "Свобода"

ENG

17 лютого 2016
Сергій Капітонов: Віддавати землі московській церкві під час війни з Росією - то вершина цинізму
Сергій Капітонов: Віддавати землі московській церкві під час війни з Росією - то вершина цинізму

17 лютого 2016 року в приміщенні Кіровоградської міської ради відбулося засідання земельної комісії. Серед иншого, під час засідання комісії був затверджений проєкт землеустрою, що передбачає передачу земельної ділянки в центрі міста для потреб релігійного товариства "Православна просвіта", яке належить Московському патріярхату. Про це повідомив депутат Кіровоградської міської ради від ВО "Свобода" Сергій Капітонов. За словами свободівця, цей ганебний документ підтримали майже всі члени комісії. Проти проголосували лише двоє депутатів - від "Батьківщини" та "Свободи".

"Означене релігійне товариство, в найкращих традиціях Московського патріярхату, спочатку "анексувало" цю землю, огородило її парканом, розширивши тим самим прилеглу до церкви територію, облаштувало її за власним бажанням, а вже потім звернулося по дозвіл узяти землю в оренду на 49 років.

Звісно, до ухвалення рішення віддати ворожій церкві землю на вулиці Чорновола членів земельної комісії спонукала орендна плата, яка має бути достатньо великою. Але не все на території громади можна вимірювати грошима. В час, коли Україна бореться з російським окупантом, віддавати землі московській церкві - то вершина цинізму. Відомо, що з проханням про надання ділянки під побудову храму до міської ради зверталася й церква Київського патріярхату. Але в цьому випадку влада чомусь не поспішає. Сподіваюся, що під час сесії, на якій остаточно вирішуватиметься це питання, у депутатів вистачить глузду не голосувати за цей ганебний розподіл землі", - прокоментував рішення земельної комісії Сергій Капітонов.

Прес-служба Кіровоградської обласної організації ВО "Свобода"