ВО "Свобода"

ENG

26 липня 2016
Сергій Капітонов: "Свобода" не допустить реваншу "регіоналів" у Кропивницькому"
Сергій Капітонов: "Свобода" не допустить реваншу "регіоналів" у Кропивницькому"

26 липня 2016 року в Кропивницькому завдяки принциповості депутатів-свободівців та инших патріотичних сил міська рада відхилила питання про призначення заступником міського голови з гуманітарних питань екс-"регіоналки" Наталії Дзюби, що нині представляє "Опозиційний блок".

Представники "Свободи" та депутати від инших проукраїнських партій виступили категорично проти призначення представниці "Опоблоку". Депутатам вдалося не пустити до влади особу, що представляє в органах самоврядування антиукраїнську політичну силу, і серед иншого, досі відмовляється визнавати збройну агресію Росії проти України.

"Уже встиг почути, що депутатів-свободівців звинувачують чи не в усіх смертних гріхах, ніби ми використовуємо наших героїв для піару. Деякі ЗМІ відкрито говорять про демобілізованих захисників так, ніби вони люди несвідомі. Це - відверте свідоме приниження тих, хто повернувся з війни, тими ж "регіоналами" розпочатої. Що ж до нашої позиції з питання призначення Наталії Дзюби заступником міського голови, то "Свобода" не допустить реваншу "регіоналів" у місті", - прокоментував голова фракції ВО "Свобода" в міській раді Кропивницького Сергій Капітонов.

Прес-служба Кіровоградської обласної організації ВО "Свобода"