ВО "Свобода"

ENG

23 червня 2009
Кіровоградська "Свобода" не допустить "залагодження" Голованіських подій
Кіровоградська "Свобода" не допустить "залагодження" Голованіських подій

Кіровоградська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" висловлює своє занепокоєння з приводу ходу розслідування випадку, який трапився у Голованівському районі Кіровоградської області. ВО "Свобода" у заяві від 17 червня до Генерального Прокурора України Олександра Медведька, голови Служби безпеки України Валентина Наливайченка та міністра Внутрішніх справ України Юрія Луценка вимають провести незалежну судово-медичну експертизу тіла загиблого та взяти цю справу під особистий контроль керівників вищевказаних органів для унеможливлення фальсифікації цієї справи та притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.

З'явилася ціла низка версій цієї події, що були озвучені представниками Блоку Юлії Тимошенко, представниками ГУ МВС у Кіровоградській області, Кіровоградською обласною прокуратурою та самим народним депутатом В.Лозінським. Ці версії суперечать одна одній.

Кіровоградська обласна організація ВО "Свобода" отримала зі своїх джерел інформацію про те, що у тілі загиблого селянина 9 вогнепальних поранень, крім того переломи ребер, ключиці, ноги тощо. А тим часом незалежної судово-медичної експертизи, якої вимагала Кіровоградська обласна організація ВО "Свобода", проведено не було, до тіла загиблого журналістів не допускають. Більше того, "свідків" цієї історії народного депутата В.Лозінського, начальника міліції Голованівського району М.Ковальського та прокурора Голованівського району Є.Горбенко не було перевірено на наявність у їхній крові алкоголю, за словами прокурора Кіровоградської області Геннадія Тюріна, він не чув від них запаху алкоголю. ВО "Свобода" вважає, що ця позиція прокурора Кіровоградської області Геннадія Тюріна, щонайменше свідчить про халатне ставлення до виконання службових обов'язків, якщо не кваліфікувати ці дії як навмисні дії з метою "владнати" справу.

Не поспішають всі зазначені органи і поцікавитися особою В. Лозінського та його "подвигами" у Голованівському районі, які він здійснив до цієї трагічної історії. А тим часом жителі Голованівського району розповідають, що трагічна подія 16 червня є лише одним епізодом з історії кривавого організованого злочинного угрупування, яке перебуває при владі у Голованівському районі, та має впливових покровителів у Києві.

Кіровоградська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" вимагає від Служби безпеки України, Генерального прокурора, міністра Внутрішніх справ, Верховної Ради та Президента України звернути особливу увагу на хід розслідування цієї справи, негайно провести судово-медичну експертизу тіла загиблого та розслідувати всі попередні епізоди вбивств, залякувань та протиправних дій, які регулярно відбуваються у Голованівському районі Кіровоградської області.

Також вимагаємо у правоохоронних органів розслідувати справу про наругу над державними символами у Голованівську, ухвалення Голованівською селищною радою рішення про демонтаж тризуба та встановлення серпа і молота, повторне встановлення серпа і молота, а також знищення погруддя Тарасу Шевченку.

Кіровоградська обласна організація ВО "Свобода"