ВО "Свобода"

ENG

16 лютого 2017
Свободівку Наталію Терновенко обрали секретарем Торговицької сільради
Свободівку Наталію Терновенко обрали секретарем Торговицької сільради

16 лютого 2017 року відбулася позачергова сесія Торговицької сільської ради Новоархангельського району, що на Кропивниччині. В ході сесії секретарем сільської ради була обрана депутат від ВО "Свобода" Наталія Терновенко.

Нагадаємо, що 30 січня 2017 року через зловживання службовим становищем депутати звільнили з посади попереднього секретаря сільської ради Н.С. Андрощук. Позачергова сесія з метою обрання секретаря мала відбутися ще 14 лютого, але через неявку мінімально необхідної кількости депутатів для кворуму сесія не відбулася, і дата була перенесена.

Кандидатуру Наталії Терновенко запропонували депутати Торговицької сільської ради, що свідчить про високий рівень довіри до націоналістки. Таке ставлення депутатського корпусу є цілком закономірним і очікуваним, адже саме свободівка Наталія Тарновенко доклала зусиль для викриття зловживань попередньої секретарки.

Серед иншого, за активної діяльности свободівки громаді Торговиці стало відомо про фіктивне працевлаштування у сільраді зятя екс-секретарки, незаконне виділення землі для членів своєї родини тощо. Крім цього, депутати неодноразово скаржилися на невиконання Андрощук її посадових обов'язків.

Як повідомляють місцеві свободівці, Торговицький сільський голова Ю. Кернер мав свою кандидатуру на посаду секретаря. Але оскільки попереднього посадовця звільнили саме депутати, то вони мали законне право першими запропонувати людину, яку хочуть бачити на цій посаді. В результаті до кандидатури сільського голови голосування не дійшло ‒ депутатський корпус більшістю голосів підтримав Наталію Терновенко.

"Можу гарантувати, що відсьогодні не дозволю сільському голові одноосібно ухвалювати рішень та діяти без попередньої згоди з депутатським корпусом. Ми знаємо, що раніше, за секретарства пані Андрощук, така діяльність була системною. Працювати на благо громади, робити все можливе для задоволення потреб земляків для мене не є простою обіцянкою. Я й надалі продовжуватиму боротьбу за справедливість і відкритість, як робила це в якості депутата сільської ради", ‒ прокоментувала новообрана секретарка Торговицької сільської ради свободівка Наталія Терновенко.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"