ВО "Свобода"

ENG

19 лютого 2017
У Знам'янці на Кропивниччині вшанували героїв Небесної сотні
У Знам'янці на Кропивниччині вшанували героїв Небесної сотні

19 лютого 2017 року у Знам'янці, що на Кропивниччині, відбувся захід, організований майданівцями, з нагоди третіх роковин Небесної сотні. До вшанування пам'яти полеглих героїв долучилися свободівці зі Знам'янки, Світловодська та Кропивницького.

Участь у заході взяли близько 100 осіб. Міський голова на вшанування не з'явився, але примушує б'юджетників і школярів приходити на подібний захід у робочий день 20 лютого. Громадська рада при міськвиконкомі Знам'янки ще за місяць до заходу зверталася до "мера" міста й отримувала запевнення у сприянні проведення заходу. Натомість, в останній день перед вшануванням, очільник міста почав створювати перешкоди майданівцям, а обіцяні військовий намет від ДСНС та проєктор з екраном громадськість так і не дочекалася.

У ході мітингу до присутніх звернувся сотник Кіровоградської сотні самооборони Майдану, депутат Кіровоградської обласної ради від ВО "Свобода" Руслан Степура. Він наголосив на тому, що нині влада намагається знівелювати здобутки Революції гідности та закликав знам'янчан долучитися до акції протесту, яка відбудеться у Києві 22 лютого.

"Ми спитаємо у влади, чому не проведена люстрація. Ми запитаємо, як можна вести торгівлю з ворогом в той час, коли ворога треба знищувати? Ми вимагатимемо пояснень щодо росту цін і тарифів. Третя річниця втечі з України Януковича дає нам право звертатися до бариг при владі з вимогою пояснень", ‒ наголосив у своєму виступі Руслан Степура.

Світлини: photos.google.com.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"