ВО "Свобода"

ENG

15 березня 2017
Кропивницька міськрада не підтримала "Свободу" в захисті блокадників торгівлі на крові
Кропивницька міськрада не підтримала "Свободу" в захисті блокадників торгівлі на крові

15 березня 2017 року в ході сесії Кропивницької міської ради депутати відмовилися підтримати запит члена фракції ВО "Свобода" Геннадія Маламена про звернення з вимогою визнання АТО війною з РФ та відставки В. Аброськіна, А. Авакова та В. Малікова. Відповідне звернення націоналіст пропонував адресувати до Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Прем'єр-Міністра України Володимира Гройсмана.

"Ми, депутати ВО "Свобода", обурені фактом силового розгону учасників блокади, а також веденням торгівлі з окупованими районами Донецької та Луганської областей. Вимагаємо докласти усіх зусиль для мирного врегулювання суспільно-політичної ситуації в Україні. У депутатському запиті була висловлена воля наших виборців та інших громадських активістів, а також врахована думка ветеранів московсько-української війни. Нині важливо негайно звільнити затриманих учасників блокади торгівлі з окупованими територіями, закрити кримінальні провадження щодо учасників блокади та покарати винних. Зокрема, українці вимагають звільнити із займаних посад міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та заступника голови Нацполіції В'ячеслава Аброськіна та керівника АТЦ СБУ Віталія Малікова. Верховна Рада має, врешті, назвати війну війною та ухвалити адекватний закон про тимчасово окуповану територію України. Отже, ми нічого нового не придумали ‒ лише висловили думку всіх тих людей, які втомилися від війни та нахабного грабунку країни під прикриттям "АТО", ‒ прокоментував ініціативу свободівців Геннадій Маламен.

На жаль, більшість депутатів, присутніх у сесійній залі міської ради Кропивницького, проявили байдужість до долі українських вояків, які виступили проти подвійних стандартів влади, що продовжує наживатися на кривавій торгівлі під час війни. Громадські активісти та ветерани московсько-української війни, що були присутні під час сесії, покинули сесійну залу з вигуками "Ганьба!".

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"