ВО "Свобода"

ENG

17 березня 2017
Депутати міськради Знам'янки відмовилися включити в порядок денний звернення щодо блокади торгівлі на крові
Депутати міськради Знам'янки відмовилися включити в порядок денний звернення щодо блокади торгівлі на крові

17 березня 2017 року в місті Знам'янка, що на Кропивниччині, відбулася 28 сесія міської ради. В ході засідання депутати на чолі з міським головою відмовилися голосувати за включення в порядок денний проект звернення від ВО "Свобода" до Президента України, Прем'єр-міністра України, Голови Верховної Ради України про підтримку блокади торгівлі з окупантами та невідкладне ухвалення Закону України "Про тимчасово окуповану територію України".

Як повідомив голова фракції націоналістів у Знам'янській міській раді Юрій Майборода, існував ще й альтернативний проєкт рішення від депутатів політичної партії "Воля". У ньому також йшлося про необхідність ухвалення закону про тимчасово окуповані території України та вжиття негайних заходів для зміцнення енергетичної безпеки України. В ході засідань постійних комісій були запропоновані деякі зміни до проєктів, які були враховані.

"Виявилося, що жодні зміни чи об'єднання двох проєктів в один не мали значення ‒ депутати проявили абсолютну байдужість до цих питань. Під час голосування про внесення до порядку денного за жоден із двох проєктів більшість депутатів не проголосували. Ми переконалися в тому, що не підтримують блокаду торгівлі на крові майже всі депутати від "Опозиційного блоку" та БПП (один обранець з президентської фракції таки проголосував, хоча, ймовірно, що помилково). Але найбільш обурювало те, що в ході оголошень звернень щодо блокади, зокрема, коли говорила представниця "Волі", міський голова наказав вимкнути мікрофон. У той самий час "опоблоківці", депутати від партій "Відродження" і БПП почали демонстративно виходити з сесійної зали", ‒ розповів голова фракції ВО "Свобода" у Знам'янській міській раді Юрій Майборода.

Крім того, депутати-свободівці запропонували ще один проєкт звернення до Голови Верховної Ради України та до депутатів Верховної Ради України щодо вимог Революції гідности. На жаль, і його депутати Знам'янської міськради відмовилися вносити до порядку денного сесії.

Відео: youtube.com.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"