ВО "Свобода"

ENG

5 травня 2017
На Долинщині вчинено напад на депутата ВО "Свобода"
На Долинщині вчинено напад на депутата ВО "Свобода"

Надвечір 5 травня 2017 року відбувся зухвалий напад на свободівця, депутата Суходільської сільської ради Долинського району Яна Федіва. За словами самого Яна, близько 20:00 відома йому особа вчинила на нього наїзд автомобілем, після чого разом зі спільником вони запхали свободівця у вантажне відділення автомобіля. Звідти націоналіст зміг зателефонувати до однопартійців та поліції. Через деякий час, вивізши Яна Федіва в поле, його витягли з авта і намагалися залякати.

Після цього злочинці залишили хлопця в полі, а самі зникли в невідомому напрямку. У темряві Ян кілька годин пішки діставався додому. Вже після його повернення особи, які вивезли націоналіста в поле, знову приїхали до помешкання свободівця, де знову намагалися залякати.

Націоналісти Долинщини наголошують на тому, що напад спричинила принципова позиція Яна Федіва щодо земельних питань. Зокрема, він неодноразово вимагав проведення інвентаризації землі, яка перебуває на території Суходільської сільської ради. Такі вимоги свободівця продиктовані підозрою у тому, що деякі особи незаконно користуються земельними ділянками, не сплачуючи належних податків до сільського б'юджету.

"Мене били більше показово, аніж жорстоко. Це було зроблено спеціяльно, щоб змусити мене припинити діяльність щодо виявлення фактів незаконного використання земельних ділянок і ухилення від сплати податків. Але я не збираюся зупинятися. Факт примусового вивезення мене за межі населеного пункту був зафіксований поліцією, з мого боку будуть написані всі необхідні заяви і названі прізвища людей, які це вчинили. Тож я переконаний, що їм цей злочин з рук не зійде", ‒ прокоментував ситуацію депутат-свободівець Ян Федів.

"Це вже другий напад на члена нашої обласної партійної організації Яна Федіва за останні три місяці. Тож ми беремо цю ситуацію під особливий контроль, а злочинці будуть притягнуті до відповідальности", ‒ наголосив очільник Кіровоградської обласної організації ВО "Свобода", заступник голови Кіровоградської обласної ради Ігор Степура.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"