ВО "Свобода"

ENG

19 травня 2017
Реваншистам у Кіровоградській облраді не вдалося зняти з посади Ігоря Степуру
Реваншистам у Кіровоградській облраді не вдалося зняти з посади Ігоря Степуру

19 травня 2017 року відбулася сесія Кіровоградської обласної ради. На порядку денному було близько 80 питань. Але вже під час засідання група депутатів-реваншистів внесла до розгляду ще одне: про дострокове припинення повноважень заступника голови Кіровоградської обласної ради свободівця Ігоря Степури. В ході таємного голосування депутати не підтримали цієї пропозиції, тож націоналіст залишається на посаді.

Так звану вимогу припинити повноваження Ігоря Степури підписали 27 депутатів. У тексті не йшлося про конкретні претензії до посадовця. Причини були окреслені розмитим формулюванням "за неналежне виконання обов'язків". Як зазначають депутати фракції "Свободи" в Кіровоградській облраді, поведінка групи депутатів-ініціяторів цього питання є доволі підступною, адже ці "вимоги" готували таємно, а на розгляд внесли з голосу.

Ще до початку таємного голосування Ігор Степура звернувся до колег-депутатів і заявив, що він із розумінням ставиться до ситуації, що склалася, і готовий пройти тест на довіру: "Я прийшов не для того, щоби змінитися і стати таким, як ви. Життя покаже, кого люди підтримають. Можу сказати, що, обіймаючи посаду, я не мав жодного корупційного зиску. Це можна перевірити, ознайомившись з моєю електронною декларацією. Тому вважаю, що це політична гра, адже опоненти завжди намагалися усунути принципових та порядних чиновників".

На підтвердження слів свободівця красномовно свідчить той факт, що вже під час перерви в кулуарах жваво обговорювали кандидатури на посаду замість свободівця. Найбільш яскраво серед них виділилися "радикал" М. Бевзенко та представниця "Самопомочі" І. Чемерис. Але результати таємного голосування засвідчили підтримку Ігоря Степури на посаді заступника голови обласної ради.

"Дякую всім за довіру і підтримку. Обіцяю і надалі працювати на розвиток місцевого самоврядування в інтересах територіяльних громад Кропивниччини", ‒ сказав свободівець після оголошення результатів голосування.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"