ВО "Свобода"

ENG

3 серпня 2017
Свободівці Кропивниччини оприлюднили заяву про злочин з використанням б'юджетних коштів
Свободівці Кропивниччини оприлюднили заяву про злочин з використанням б'юджетних коштів

3 серпня 2017 року в приміщенні Кіровоградської обласної ради відбулася зустріч депутатів фракції ВО "Свобода" з виборцями, в ході якої була оприлюднена заява про факти виявлених порушень законодавства під час проведення капітального ремонту Подорожненського НВК у Світловодському районі.

Як повідомили депутати, 21 липня 2017 року в приміщенні школи села Подорожнього у них відбулася зустріч з педагогічним колективом школи і членами громади села Подорожнє, на якій директор школи і вчителі звернулися до депутата обласної ради Івана Довбиша зі скаргою на невідповідність вартости і обсягу реально виконаних робіт. Після вивчення цього питання свободівець Іван Довбиш з'ясував, що впродовж останнього року на капітальний ремонт Подорожненського НВК були спрямовані з б'юджету і освоєні більше 6 млн грн. Націоналіст звернувся із запитом і отримав копії договорів та актів виконаних робіт, з яких стало очевидним, що закупівля робіт і послуг відбулася без застосування електронної системи в порушення закону "Про публічні закупівлі". Окрім того, стало відомо, що 18 серпня 2016 року щодо виконавця цих робіт, керівника ПП "Ефект" було порушене кримінальне провадження.

Варто також зазначити, що Світловодська районна рада своїм рішенням від лютого місяця 2017 року вийшла зі складу засновників Подорожненського НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів, але після цього районний відділ освіти Світловодської РДА продовжив фінансування витрат капітального ремонту школи. Тобто використання б'юджетних коштів Світловодської районної державної адміністрації в Кіровоградській області, відбувалось вже після виходу зі складу засновників навчального закладу, що є порушенням чинного законодавства. Таким чином, в діях посадових осіб органів місцевого самоврядування Світловодської районної адміністрації та керівника ПП "Ефект" містяться ознаки злочинної змови.

Керівник фракції ВО "Свобода" у Кіровоградській обласній раді Руслан Степура повідомив, що по факту виявлених порушень були скеровані відповідні заяви про вчинення злочину до Нацполіції, ГПУ, Антимонопольного комітету і НАБУ.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"