ВО "Свобода"

ENG

7 жовтня 2017
Олег Тягнибок на Кропивниччині поспілкувався з громадою та представив кандидатів на місцевих виборах
Олег Тягнибок на Кропивниччині поспілкувався з громадою та представив кандидатів на місцевих виборах

7 жовтня 2017 року за участи лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока у Помічній, що на Кропивниччині, відбулося урочисте представлення громаді кандидатів-націоналістів, які візьмуть участь у виборах до Помічнянської ОТГ 29 жовтня. На заході також були присутні голова обласної "Свободи" Ігор Степура та представники осередків націоналістичного об'єднання з усієї области.

Побажати побратимам успіху та блискавичної перемоги у передвиборчій боротьбі до Помічної прибули свободівці з багатьох районів области. У ході зборів громаді Помічної та всім присутнім був оголошений список кандидатів у депутати, який налічує 26 осіб. Серед висуванців у списку націоналістів ‒ наполегливі й відчайдушні дівчата з місцевої ГО "Яворина", незламні волонтери, представники "Правого сектору", підприємці. Також "Свобода" висуває свого кандидата на посаду міського голови Помічнянської ОТГ ‒ очільника Добровеличківського партійного осередку Юрія Безпалька, якого особисто представив лідер свободівців Олег Тягнибок.

Характеризуючи команду, з якою націоналісти Помічної йдуть на вибори, голова ВО "Свобода" наголосив, що політична сила вимагає від своїх представників у владі солідарної відповідальности. Зокрема, Олег Тягнибок запевнив громаду, що націоналісти завжди працюють злагоджено на всіх щаблях влади, та акцентував на важливості підтримки не лише кандидата на посаду міського голови, але й усіх 26 кандидатів у депутати Помічнянської ОТГ від "Свободи".

"Дуже важливо, щоб Юрко Безпалько мав вагому підтримку в раді. Адже один міський голова без надійної опори депутатів опиняється в складній ситуації, йому завжди будуть перешкоджати. "Свобода" не просто так висуває Юрія Безпалька, адже ми маємо вже голів міських, сільських і селищних рад. Зокрема, маємо міських голів трьох обласних центрів. Наші очільники міст мають дуже високу підтримку громади, що свідчить про їх успішну роботу. Всі вони контактують між собою та обмінюються досвідом. Як голова партії, я маю повне моральне право агітувати за Юрка Безпалька, але при цьому попереджаю, що у випадку обрання міським головою, ми будемо спільно з громадою його контролювати. Маємо приклади жорсткої реакції політичної сили на порушення наших принципів, але за гідної роботи ми завжди гарантуємо свою підтримку на всіх рівнях для наших висуванців", ‒ підкреслив Олег Тягнибок.

Своєю чергою, голова Добровеличківської районної організації від ВО "Свобода", кандидат на посаду міського голови Помічнянської ОТГ Юрій Безпалько розповів про бачення майбутньої роботи у разі обрання. Він підкреслив, що в своїй діяльності керуватиметься виключно "Програмою захисту українців", яка є незмінним дороговказом для членства "Свободи" від моменту створення.

"Ми намагатимемося усунути недоліки роботи нинішньої влади. Але не треба думати, що цим "згорнемо" всі попередні позитивні ініціятиви, бо ми нібито "проти міського голови". Ми контролюватимемо ремонт доріг та встановлення освітлення на вулицях так само, як це робить міська влада зараз. Ми будемо це робити, але робити без застосування корупційних схем, які спостерігаємо нині. Переконаний, яким би "щедрим" не був крадій, його місце ‒ за ґратами!" ‒ заявив Юрій Безпалько.

Після представлення кандидатів Олег Тягнибок поспілкувався з громадою Помічної, яку переважно цікавили нещодавні події в стінах парламенту. На прохання присутніх у залі людей була озвучена позиція партії щодо ухваленого ВРУ закону про так зване створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей. Олег Тягнибок докладно пояснив, за що саме проголосували зрадники України в парламенті, та наголосив, що свободівці зробили все можливе, аби не допустити ухвалення цього документу про "узаконення мінських договорняків".

"Через брехні та маніпуляції політичних опонентів, які вплинули свого часу на виборців, ми маємо лише п'ять народних депутатів. Це дуже мало, щоб зупинити здачу національних інтересів, яка й відбулася в стінах Ради. Тому я ще раз звертаюся до громади: маємо максимально підтримати свободівців на місцевому рівні, щоб не повторювати помилок 2014 року", ‒ підсумував Олег Тягнибок.

Прес-служба ВО "Свобода"