ВО "Свобода"

ENG

10 жовтня 2017
"Свобода" Кропивницького започатковує щотижневі відкриті партійні збори
"Свобода" Кропивницького започатковує щотижневі відкриті партійні збори

У четвер, 12 жовтня 2017 року, о 18:00 в Будинку профспілок м. Кропивницького (вул. Преображенська, 4, мала зала) відбудуться перші відкриті збори Кропивницької міської організації ВО "Свобода". Комітет націоналістичного осередку повідомляє, що збори за участи свободівців для прихильників та представників громади відтепер проводитимуться тут щочетверга з 18:00 до 20:00.

Організатори запрошують долучатися до щотижневих заходів мешканців Кропивницького і области, громадських активістів, журналістів та всіх тих, кому небайдужа політична і соціяльна ситуація в країні.

У ході зборів націоналісти обласного центру інформуватимуть присутніх щодо основних програмових засад ВО "Свобода", спільно з громадою розглядатимуть нововведення в "Програмі захисту українців", які з'явилися згідно з вимог часу тощо. Зокрема, всі учасники зборів матимуть змогу отримати чітке формулювання та пояснення позиції ВО "Свобода" щодо тих чи тих подій, а також ситуації в українському парламенті чи в регіонах.

"Усвідомлюючи необхідність відкритого спілкування з громадою, ми вирішили започаткувати нову для нашої організації традицію. Переконані, що саме прозорості в питаннях діяльности політиків і, зокрема, депутатів місцевого рівня, людям зараз не вистачає. Повідомлення в ЗМІ не можуть забезпечити читачеві можливість отримати роз'яснення чи відповіді на запитання, що виникають, наприклад, після прочитання статті в газеті. Тому ми пропонуємо нову форму обміну інформацією", ‒ прокоментував ініціятиву проведення щотижневих відкритих зборів голова Кропивницької міської організації ВО "Свобода", голова націоналістичної фракції у міськраді Кропивницького Сергій Капітонов.

Серед иншого, свободівці планують запрошувати на подібні збори побратимів з инших районів і областей, народних депутатів, представників керівного апарату ВО "Свобода". Націоналісти наголошують, що саме поінформованість громадян дасть змогу в майбутньому уникнути помилкових висновків, які зазвичай мають катастрофічні наслідки для всієї країни.

На думку організаторів, регулярне спілкування з громадою допоможе багатьом знайти відповіді на запитання, зустріти однодумців і просто отримати впевненість у майбутньому Української держави.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"