ВО "Свобода"

ENG

26 жовтня 2017
"Свобода" вимагає негайного демонтажу символів тоталітаризму в Кропивницькому
"Свобода" вимагає негайного демонтажу символів тоталітаризму в Кропивницькому

26 жовтня 2017 року на сесії міської ради Кропивницького голова фракції ВО "Свобода" Сергій Капітонов звернувся до міського голови Андрія Райковича з вимогою провести інвентаризацію та створити перелік заборонених тоталітарних символів, які ще залишилися на території обласного центру.

Свою пропозицію націоналіст висловив після голосування за всі передбачені порядком денним проєкти рішень, коли депутати перейшли до пункту "різне". Він подякував міському голові за адекватну реакцію на попередні вимоги націоналістів щодо демонтажу тоталітарної символіки, зокрема в стінах міської ради, і висловив сподівання, що той і надалі підтримуватиме "Свободу" в питанні доведення декомунізації в місті до логічного завершення.

"Необхідно розпорядженням міського голови зобов'язати певне управління чи групу осіб з відповідними повноваженнями провести інвентаризацію, створити реєстр символів тоталітаризму, які лишилися по місту. Ми знаємо, що їх іще багато, в тому числі і на будівлі міської ради", ‒ наголосив Сергій Капітонов.

Свободівець запропонував зібрану інформацію опублікувати на сайті міськради і в інформаційних повідомленнях обов'язково зазначити графік робіт із демонтажу. Частина депутатів одразу висловила свою підтримку пропозиції Сергія Капітонова.

Нагадаємо, що на вимогу голови фракції "Свободи" вже були демонтовані серп і молот, розміщені на стенді "Почесний громадянин міста" у міській раді.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"