ВО "Свобода"

ENG

26 жовтня 2017
Сергій Капітонов: Відкриті збори ‒ найкращий спосіб донести до громади правдиву інформацію
Сергій Капітонов: Відкриті збори ‒ найкращий спосіб донести до громади правдиву інформацію

26 жовтня 2017 року в Кропивницькому відбулися традиційні відкриті збори міської організації ВО "Свобода". Як зазначив голова обласного осередку націоналістів Сергій Капітонов, такі збори уже встигли зарекомендувати себе як дієвий спосіб донесення правди про політичну ситуацію в Україні та Кропивницькому до громади. Цього разу до спілкування з націоналістами долучилися журналісти, прихильники партії та представники Новгородківської районної організації ВО "Свобода".

Як зазначили організатори щотижневих відкритих зборів "Свободи", радує, що на збори приходять молоді активісти. Так, спільно з юнаками і дівчатами ВГО "Сокіл" Кропивниччини цього разу прийшли молоді патріоти. Це свідчить про тенденцію дедалі ширшої підтримки націоналістичного світогляду.

Очільник міської організації й керівник фракції "Свободи" в міській раді Кропивницького Сергій Капітонов прозвітував перед громадою про перебіг сесії, що завершилася за кілька годин до початку зборів. Свободівець повідомив, що націоналістам вдалося не допустити включення до порядку денного сесії питання про передачу землі в Кропивницькому під сміттєвий полігон. Це питання не пройшло необхідної процедури і не було узгоджене з земельною комісією міськради. Проте депутат від "Рідного міста" Олександр Шамардін вирішив за необхідне долучити цей пункт до переліку питань порядку денного. Виступ свободівця позитивно вплинув на голосування депутатів, які не погодилися розглядати питання без розгляду профільною комісією.

Націоналіст також розповів громаді про останні нововведення на всеукраїнському рівні, які чинна влада називає "реформами". Зокрема йдеться про так звану реформу галузі охорони здоров'я.

Депутат Фортечної районної в м. Кропивницькому ради свободівець Ігор Якименко підготував для учасників зборів вибірку інформації щодо програмових засад "Свободи". Зокрема, в його розповіді йшлося про ІІІ частину "Програми захисту українців", яка має назву "Здоров'я нації. Подолання демографічної кризи, захист довкілля та підвищення якості життя" в контексті реформування системи охорони здоров'я.

З поясненням ситуації щодо підвищення тарифу на тепло в місті виступив член виконавчого комітету міської ради Кропивницького від "Свободи" Олександр Сосонський. Він наголосив, що був одним з тих кількох представників політичних партій у складі виконкому, які не підтримали це рішення.

На завершення націоналісти надали слово побратиму ‒ голові Новгородківської районної організації ВО "Свобода" Павлу Дейнеку. Він розповів про позитивні тенденції розвитку осередку, яким керує, про залучення до роботи нових прихильників ‒ представників сільських громад.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"