ВО "Свобода"

ENG

29 жовтня 2017
Свободівці Кропивниччини здобули три мандати депутатів до Помічнянської міської ради ОТГ
Свободівці Кропивниччини здобули три мандати депутатів до Помічнянської міської ради ОТГ

29 жовтня 2017 року відбулися перші вибори до міської ради Помічнянської ОТГ Добровеличківського району Кіровоградської области. За підсумками підрахунку голосів "Свобода" в Помічнянській міській раді отримала 10, 67% голосів, тим самим підтвердивши свої позиції серед місцевої громади й навіть дещо покращивши свій попередній результат 2015 року.

На відміну від попередніх виборів до Помічнянської міської ради 2015 року, коли за мандати депутатів змагалися представники лише 6 політичних партій, цьогоріч конкуренція суттєво зросла ‒ одразу 11 політичних партій виставили списки своїх кандидатів у депутати міської ради, і виборець мав значно ширший спектр вибору між політичними партіями. Тим ціннішою стала звістка з виборчих дільниць, коли результати підрахунку голосів засвідчили, що конкурентам не вдалося розпорошити голоси прихильників ВО "Свобода".

Більше того, якщо проаналізувати "успіхи" опонентів, можна відзначити, що у порівнянні з результатами виборів 2015 року, кілька політичних партій втратили рейтинг підтримки громади і рівень представництва: "УКРОП" ‒ 2 мандати, "Батьківщина" ‒ 2 мандати, "Опоблок" ‒ 1 мандат, "Народний контроль" втратив 2 мандати депутатів міської ради і взагалі не пройшов до нового складу ради ОТГ. На тлі втрати позицій іншими партіями націоналісти ВО "Свобода" не розгубили й навіть зміцнили підтримку помічнянської громади.

Новими представниками "Свободи" у Помічнянській міській раді стали: Юрій Безпалько ‒ голова Добровеличківської районної організації (який також балотувався на посаду Помічнянського міського голови ОТГ і здобув другий результат); Сергій Луковський ‒ чинний депутат-свободівець міської ради, який цього разу здобув рекордний рівень довіри у громади Помічної (45, 35%); Смолій Неля Василівна ‒ очільниця помічнянського міського предствництва ГО "Об'єднання українок "Яворина" (здобула підтримку 20, 57% виборців). Приємно відзначити, що в списку кандидатів-свободівців, які також отримали високу підтримку помічнянців на своїх округах (15-18%), є троє інших "яворинок", що красномовно засвідчило повагу до націоналісток серед громади Помічної за невтомну волонтерську працю.

"Маємо сьогодні успіх і бачимо резерви, які повинні використати і розвинути за наступні два роки, щоби вже під час місцевих виборів 2020 року здобути перемогу за кількістю голосів виборців на підтримку ідей українського націоналізму і нашої "Програми захисту українців", ‒ наголосив керівник Кіровоградської обласної організації ВО "Свобода" Ігор Степура.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"