ВО "Свобода"

ENG

1 листопада 2017
Сергій Капітонов став на захист мешканців багатоквартирного будинку від хамства працівника ЖЕО-1
Сергій Капітонов став на захист мешканців багатоквартирного будинку від хамства працівника ЖЕО-1

1 листопада 2017 року депутат міськради Кропивницького від ВО "Свобода" Сергій Капітонов зареєстрував депутатське звернення на ім'я начальника головного управління житлово-комунального господарства В. Кухаренка, у якому вимагає проведення службової перевірки в ЖЕО-1 та покарання однієї з представниць названої організації за неприпустиме ставлення до громадян.

За словами свободівця, до нього як до депутата міської ради письмово звернулися понад 70 мешканців будинку, розташованого на вул. Василя Нікітіна (буд. 15, корп.1). У зверненні люди повідомляють про незадоволення роботою працівників-комунальників. У тексті зазначено, що місця загального користування зазначеного будинку перебувають у незадовільному стані. Але, як підкреслює Сергій Капітонов, особливо мешканці будинку скаржаться на зневажливе ставлення до них з боку представниці ЖЕО-1, яка при виконанні службових обов'язків дозволяла собі образливі випади на адресу мешканців. Люди обурені, що у відповідь на звернення по допомогу отримали лише приниження. Зокрема, підписанти стверджують, що жінка, до якої вони зверталися, обізвала мешканців багатоповерхівки "бомжами", а сам будинок ‒ "бомжарським".

Сергій Капітонов наголосив: подібна поведінка особи, яка має постійно контактувати з мешканцями будинків та реагувати на їхні скарги, є неприпустимою. Він вимагає здійснити службову перевірку щодо поведінки представниці ЖЕО-1, а в разі підтвердження фактів, описаних у колективному зверненні, притягнути її до дисциплінарної відповідальности.

"Ображати і принижувати людей за те, що вони незадоволені дійсно незадовільними умовами проживання, нікому не давали права. Управління має уважно вивчити ситуацію і провести відповідну роботу з підлеглими. А особу, яка принижувала людей, обов'язково треба притягнути до відповідальности. Хай це буде уроком для всіх, хто забажає когось принизити", ‒ підкреслив свободівець.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"