ВО "Свобода"

ENG

7 листопада 2017
Сергій Капітонов: "Свобода" не дозволить поширювати комуняцькі нісенітниці в Кропивницькому!
Сергій Капітонов: "Свобода" не дозволить поширювати комуняцькі нісенітниці в Кропивницькому!

7 листопада 2017 року в Кропивницькому кілька десятків прихильників тоталітарного комуністичного режиму намагалися відзначити річницю "революції", зібравшись із червоними ганчірками в центрі міста. Представники міського осередку "Свободи" на чолі з головою фракції націоналістів у міськраді Кропивницького Сергієм Капітоновим прийшли на площу перед міською радою, щоб належно "привітати" учасників зібрання та вказати на їхнє місце в сучасній Україні.

У ході спілкування з учасниками мітингу виявилося, що фактично всі присутні ‒ переконані україноненависники, які зібралися поскаржитися одне одному на незалежність нашої держави та посумувати за катом українського народу Лєніним. Серед учасників зібрання було кілька молодиків, які вирізнялися на загальному тлі дідусів і бабусь своєю агресивністю. Один із таких намагався чинити опір керівнику Кропивницької міської "Свободи" Сергію Капітонову, який виступив проти вшанування большевицького ката в центрі українського міста.

"Для чого ви тут зібралися? Оплакувати Лєніна, який 100 років тому прийшов зі своєю терористичною бандою на українські землі? Чи пропагувати свої комуністичні ідеали й символи, які вже заборонено законом? Ідіть додому, ми не дозволимо вам поширювати нісенітниці про "щасливе минуле", у якому полягли закатованими мільйони українців!" ‒ звернувся до адептів комунізму Сергій Капітонов.

Свободівці наголосили, що не дозволять червоній заразі відродитися навіть у таких нікчемних проявах.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"