ВО "Свобода"

ENG

11 листопада 2017
Кропивницькі свободівці долучилися до заходу на підтримку полонених спецпризначенців
Кропивницькі свободівці долучилися до заходу на підтримку полонених спецпризначенців

11 листопада 2017 року в Кропивницькому відбувся марш на підтримку військовополонених земляків Сергія Глoндара та Oлександра Кoрінькoва, які з 2016 року перебувають на окупованій території. До заходу долучилися активісти Кропивницької міської "Свободи" та ВГО "Сокіл".

У марші взяли участь депутати міської ради від ВО "Свобода" Сергій Капітонов та Геннадій Маламен, а також депутати-націоналісти районних Фортечної та Подільської рад у місті Кропивницькому. Учасники зібралися біля пам'ятника Янголу-охоронцю і пройшли до центрального майдану міста. Активісти несли в руках портрети військових, які вже 1000 днів не можуть потрапити додому.

На площі Героїв Майдану свободівці спільно з иншими учасниками взяли участь у флеш-мобі. Присутні на заході вишикувалися рядами, утворивши літери слова "Волю". До учасників маршу звернулися рідні полонених, які розповіли про поневіряння у владних кабінетах з метою визволення вояків з полону, а також військові побратими хлопців.

"Свободівці усвідомлюють, яка це біда для родин полонених і самих вояків. Націоналісти не з розповідей знають про війну ‒ багато свободівців нині перебувають на бойових позиціях. Тому підтримка кожного військового принципово важлива для нас. А ситуація, коли хлопці впродовж тривалого часу не можуть повернутися до своїх родин, ‒ чергове підтвердження того, що "мінські домовленості" не діють і війни не зупинять", ‒ розповів Сергій Капітонов.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"