ВО "Свобода"

ENG

21 листопада 2017
"Свобода" вимагає перевірити організаторів шабашу комуністів у Кропивницькому
"Свобода" вимагає перевірити організаторів шабашу комуністів у Кропивницькому

21 листопада 2017 року в ході першого засідання 10-ї сесії міської ради Кропивницького до депутатів та правоохоронців звернувся голова фракції ВО "Свобода" Сергій Капітонов із заявою про засудження націоналістами шабашу комуністів, який відбувся 7 листопада в обласному центрі. Націоналісти вимагають від правоохоронців ретельно перевірити діяльність організаторів святкування "100-річчя Жовтневої революції", яке мало місце нещодавно в центрі міста та завершилося під будівлею міської ради.

Нагадаємо, що 7 листопада 2017 року в Кропивницькому відбулося ганебне дійство ‒ "святкування" залишками комуністичної партії гіркої для українців дати ‒ 100 років від початку большевицького червоного терору. Перебуваючи під дією антиукраїнської пропаганди часів совєцької окупації, деякі люди ще й досі прославляють "жовтневу революцію" та її натхненника, вбивцю десятків тисяч українців Лєніна.

Сергій Капітонов розповів депутатам про людей, які того дня були присутні на заході з червоними ганчірками і є свідками того факту, що комуністичні гасла і вихваляння ката українського народу Лєніна лунали в колі учасників акції неприховано. Крім того, свободівець особисто чув звинувачення та образи на свою адресу з боку учасників комуністичного збіговиська. На запитання журналістів щодо організаторів цього дійства люди відповідали, що зібрав їх "обком Кіровоградської обласної організації Компартії".

Голова фракції націоналістів у міськраді наголосив, що з часів проголошення незалежности України дослідники та історики встановили численні злочини большевиків проти українців: "То це їх учасники мітингу в Кропивницькому прославляли 7 листопада цього року? Це на їхній совісті голодомори, розстріли, конфіскації та інші злочини. І досі не встановлена достеменна кількість жертв червоного терору. Фракція "Свободи" засуджує всі заходи, покликані вшановувати катів українського народу.

Націоналісти Кропивницького наголошують: подібні заходи є неприхованою пропагандою заборонених законом комуністичних ідеалів та шкодять відновленню національної свідомости.

Фракція "Свободи" в міськраді Кропивницького вимагає від правоохоронних органів перевірки діяльности організаторів заходу 7 листопада 2017 року на предмет наявности пропаганди забороненого злочинного комуністичного режиму.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"