ВО "Свобода"

ENG

25 листопада 2017
Кропивницькі свободівці долучилися до вшанування жертв Голодомору
Кропивницькі свободівці долучилися до вшанування жертв Голодомору

25 листопада 2017 року у Кропивницькому відбувся захід, приурочений 85-річчу Голодомору в Україні 1932‒1933 років. До скорботного ходу та молитви активно долучилися націоналісти Кропивницької міської організації ВО "Свобода" та ВГО "Сокіл".

Велелюдна громада пройшла до пам'ятника Жертвам Голодомору та в межах всеукраїнської акції запалили свічки пам'яти. Після покладання квітів, спільно з духовенством УПЦ КП на чолі з єпископом Кропивницьким і Голованівським Марком учасники акції помолилися за душі всіх загиблих під час геноциду української нації.

Впродовж усього дійства лунали спогади очевидців того страшного лиха, озвучені акторами обласного театру ім. М. Кропивницького, які спонукали кожного з присутніх задуматися над нищівною політикою російських окупантів і ті методи, які насаджував совєцький режим на теренах України.

"Щороку ми помічаємо, як кількість учасників заходів вшанування жертв геноциду 1932‒33 років більшає. Пригадую, колись такі акції збирали лише кілька десятків патріотів. Це були малолюдні мітинги, започатковані нечисленними патріотами та націоналістами.

Кожен з нас завжди має пам'ятати, що саме злочинна комуністична влада призвела до цієї трагедії, намагаючись знищити українську націю. Проте вони не зламали нас тоді, а їх послідовники у Кремлі не зламають нас і зараз", ‒ прокоментував участь націоналістів у заході голова Кропивницької міської організації ВО "Свобода" Сергій Капітонов.

Варто зазначити, що в ході акції громадські активісти збирали підписи під вимогою до влади Кропивницького негайно перейменувати міську раду з Кіровоградської на Кропивницьку, оскільки Кіров був одним з найактивніших учасників жорсткого насадження совєцького режиму в Україні. Нагадаємо, що відповідний проєкт рішення, підготовлений свободівцем Сергієм Капітоновим, був ганебно провалений в ході засідання міськради 22 листопада. І це вже далеко не вперше депутати відмовилися перейменовувати міську раду, що свідчить про свідомий антиукраїнський саботаж в депутатському корпусі.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"