ВО "Свобода"

ENG

27 листопада 2017
Депутати підтримали запит Сергія Капітонова щодо термінового ремонту одного з будинків Кропивницького
Депутати підтримали запит Сергія Капітонова щодо термінового ремонту одного з будинків Кропивницького

27 листопада 2017 року в ході засідання сесії міської ради Кропивницького був підтриманий депутатський запит голови фракції ВО "Свобода" Сергія Капітонова щодо необхідности негайного створення відповідної комісії для обстеження та встановлення нею ступеня аварійности будинку по вул. Нікітіна, 8 в обласному центрі.

Як зазначив свободівець Сергій Капітонов, це питання є дуже важливим для мешканців будинку, оскільки внаслідок руйнації стін та стелі є вірогідність, що всі конструкції одного дня впадуть на голови людей, спричинивши велике лихо.

"Свого часу цей будинок вже обстежувала комісія. Був зроблений частковий ремонт, але це не принесло бажаного результату. Будинок продовжує руйнуватися. Я прошу депутатів підтримати цей запит, оскільки він потрібен не тому, що Капітонову заманулося виступити з трибуни, а тому, що дійсно може бути загроза здоров'ю та навіть життям людей, які перебувають в зоні ризику", ‒ наголосив у зверненні до депутатів Сергій Капітонов.

Депутати підтримали пропозицію націоналіста і погодились вивчити ситуацію, створивши спільну комісію, до складу якої увійдуть представники управління ЖКГ та управління капітального будівництва. Також Сергій Капітонов вимагає за потреби опрацювати можливість внесення змін до б'юджету на 2018 рік та передбачити кошти на терміновий ремонт цього будинку.

Депутати без заперечень погодилися підтримати запит націоналіста та піти назустріч громаді.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"