ВО "Свобода"

ENG

1 грудня 2017
З ініціятиви "Свободи" в Кропивницькому відзначили річницю початку Революції гідности
З ініціятиви "Свободи" в Кропивницькому відзначили річницю початку Революції гідности

1 грудня 2017 року на центральному майдані міста Кропивницького відбувся урочистий мітинг з нагоди відзначення четвертої річниці початку Революції гідности. Організаторами акції виступили Кропивницька міська організація ВО "Свобода" та обласний осередок ВГО "Сокіл". Згадати події кінця 2013-го ‒ початку 2014 років та вшанувати пам'ять полеглих на Майдані прийшли громадські активісти, вояцтво і патріотично налаштовані мешканці Кропивницького.

Мітинг провів депутат міськради Кропивницького від "Свободи", очільник обласного осередку ВГО "Сокіл" Геннадій Маламен. "Революція розпочалася тоді, коли замість ліберальних гасел на Майдані зазвучали націоналістичні, коли Майдан навчився бути суворим. Кожен із нас якоюсь мірою долучився до тих подій ‒ хтось був на барикадах, инші збирали кошти на підтримку мітингарів у Києві, аби вберегти дітей і відстояти інтереси української нації. Нині, на жаль, ми спостерігаємо контрреволюцію. Але маємо розуміти, що це випробування перед нами стоїть для того, аби усвідомити і усунути всі наші недопрацювання й помилки. Жодна революція не відбувалася силами всього народу ‒ лише силами кращих. Для того, щоб революція, зрештою, відбулася, ми повинні перемогти остаточно всі контрреволюційні наміри. Перемогти кожну погань, яка буде нам нав'язувати "русскій мір" і яка посміє підбурювати молодих людей на антиукраїнську діяльність", ‒ зауважив у своїй промові Геннадій Маламен.

Крім того, він зазначив, що сьогодні на рівні держави відбувається замовчування, нівелювання українських героїв, які продовжують гинути за вільну Україну. Натомість, українцям нав'язують ідею, що на Донбасі не війна, а "конфлікт", і пропонують не вирішення, а поглиблення та розростання проблеми за сприяння Мінських угод. Саме тому на українських територіях, окупованих ворогом, замість національної ідеології поширюється російська пропаганда.

На завершення мітингу відбулося покладання квітів до постаменту з портретами героїв Майдану та виконання всіма учасниками Славня. А потім присутні учасники акції ще довго не розходилися ‒ ділилися між собою наболілим та згадували полеглих, які нині мають звання Героїв Небесної Сотні.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"