ВО "Свобода"

ENG

6 грудня 2017
Привітання з Днем Збройних Сил України голови Кропивницької міської організації ВО "Свобода" Сергія Капітонова
Привітання з Днем Збройних Сил України голови Кропивницької міської організації ВО "Свобода" Сергія Капітонова

Шановні вояки, щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України!

Нині завдяки наполегливості та сміливості наших воїнів, ми маємо змогу жити і працювати в незалежній Україні. Адже саме ви, наші дорогі захисники, змогли зупинити кремлівську потвору на Донбасі й не дозволили їй просунутися вглиб нашої держави. Саме завдяки вам ми сьогодні маємо змогу пишатися зміцненням війська та зростанням якісних показників обороноздатности України.

Воїни, які невтомно захищають наші кордони і щодня ризикують власним життям, уже впродовж чотирьох років оберігають суверенітет України.

З нагоди свята зичу миру, злагоди, достатку. Переконаний, що спільно з вами зможемо домогтися належного захисту інтересів кожного воїна з боку держави та гарантовано наблизити омріяну перемогу над внутрішнім і зовнішнім ворогами!

Хай кожен українець шанує внесок захисників України в розбудові вільної незалежної правової держави. Хай матері пишаються своїми синами, закохані дівчата ‒ нареченими, а діти ‒ татами-героями.

Зі святом вас, дорогі захисники!

З повагою Голова Кропивницької міської організації ВО "Свобода", керівник фракції націоналістів у міськраді Кропивницького Сергій Капітонов