ВО "Свобода"

ENG

14 грудня 2017
Депутат Суходільської сільради від "Свободи" Ян Федів прозвітував про виконання доручень виборців
Депутат Суходільської сільради від "Свободи" Ян Федів прозвітував про виконання доручень виборців

Молодий депутат Суходільської сільради Долинського району Кропивниччини свободівець Ян Федів ‒ один із тих небагатьох в Україні представників влади, які виконали всі основні доручення, що отримали від людей під час кампанії на місцевих виборах 2015 року. Цей факт був підтверджений в ході його публічного звіту про річну діяльність як селянами, так і самим депутатом. Про зустріч із виборцями, що відбулася в селі Новосавицьке, в ході візиту до офісу кропивницьких побратимів розповів сам Ян Федів.

Як він повідомив прес-службі кропивницького осередку "Свободи", Новосавицьке було обрано для публічного звіту з тої причини, що село адміністративно підпорядковане Суходільській сільраді, до якої його і було обрано. Ян Федів і тут неодноразово допомагав відстоювати інтереси селян, тому подібне ставлення до депутата громади Новосавицького, як і інших громад районі, не дивує.

За словами націоналіста, балотуючись у депутати, він отримав три основних завдання від виборців: домогтися ремонту доріг в селі, сприяти появі освітлення на вулицях та забезпечити належну чистку криниць. Тож уже нині за сприяння свободівця в селі Новосавицьке проведено ямковий ремонт доріг, вулиці села повністю освітлені сучасними ліхтарями, які працюють від сонячної енергії. Крім того, в селі за сприяння свободівця почистили три криниці.

Варто зазначити, що цих здобутків Яну Федіву вдалося досягти, перебуваючи в раді в абсолютній меншості та долаючи опір місцевих політичних груп. Відомо, що окремі особи намагалися залякати депутата погрозами і навіть вдавалися до насильства.

На публічному звіті були присутні кількадесят селян, які схвально відгукнулися про роботу Яна Федіва та подякували йому за активність. Втім, націоналіст не планує зупинятися на досягнутому, адже на території Суходільської сільради є ще багато невирішених проблем, які потребують втручання рішучого депутата-свободівця.

"Я не вважаю себе депутатом якогось округу. Я передусім націоналіст, і своїм завданням вважаю змінювати на краще всю Україну. Я є депутатом Суходільської сільради і маю на меті не лише навести лад у своєму окрузі, а й на території всієї сільради. Якби кожен депутат у кожному маленькому селі так мислив, ми вже давно жили би в іншій країні. Впевнений, що до наступних виборів люди оцінять роботу свободівців у радах усіх рівнів, і ефективних управлінців-націоналістів суттєво побільшає у владі. Саме таким чином українці можуть захистити майбутнє своїх дітей!" ‒заявив Ян Федів.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"