ВО "Свобода"

ENG

19 грудня 2017
"Свобода" вимагає порушити питання про повернення теплогенеруючих підприємств до комунальної власності Кропивницького
"Свобода" вимагає порушити питання про повернення теплогенеруючих підприємств до комунальної власності Кропивницького

19 грудня 2017 року на сесійному засідання міської ради Кропивницького фракції ВО "Свобода" Сергій Капітонов заявив про необхідність розв'язання проблеми з теплопостачанням для населення обласного центру шляхом повернення теплогенеруючих підприємств у комунальну власність.

Така заява свободівця була спричинена нещодавнім скандалом навколо примусового вимкнення газопостачання до котелень, що опалюють левову частину міста. Як відомо, кілька тижнів тому в Кропивницькому виникла катастрофічна для мешканців ситуація: одноосібним рішенням керівника "Кіровоградгазу" від газопостачання були від'єднані 7 котелень обласного центру.

Тож за першої ж сесійної нагоди група депутатів внесла запит щодо звернення до голови правління НАК "Нафтогаз України" з вимогою звільнення керівника "Кіровоградгазу" Олександра Гладкого.

У ході обговорення запиту деякі громадські активісти, вочевидь, аби додати ваги власним словам, розповіли про стурбованість ситуацією в Кропивницькому та засудження поведінки Гладкого, висловлені народними депутатами Сергієм Лещенком та Костянтином Яринічем. Своєю чергою, свободівець Сергій Капітонов категорично засудив будь-які вдавання стурбованості проблемами громади з боку цих осіб.

"Коли тут згадують депутатів від БПП "Солідарність", яка по своїй суті є партією влади, то мені стає смішно з їхньої так званої стурбованості. Спочатку їхні політичні соратники продають стратегічно важливі для держави об'єкти, віддають їх за безцінь у приватну власність, а потім дивуються, що хтось нам диктує свої умови. Тому на місці громадських діячів я б утримався від будь-яких оцінок діяльності цих народних депутатів", ‒ наголосив Сергій Капітонов.

Щодо проблем із теплопостачанням, свавіллям керівника "Кіровоградгазу", боргами за теплоносії та інших націоналіст Сергій Капітонов висловив своє бачення, яке збігається з пунктами "Програми захисту українців": всі стратегічно важливі підприємства мають бути в комунальній власності.

"Свобода", безумовно, підтримує цей запит щодо звільнення керівника "Кіровоградгазу". Проте давайте визнаємо, що борги за газ робив не він. Тут ‒ провина самого теплогенеруючого підприємства. Зважаючи на таку політику "Кіровоградтепла", треба ставити питання про повернення майнового комплексу підприємства в комунальну власність. Це питання необхідно розглядати в комплексі, щоб унеможливити подібні ситуації в майбутньому", ‒ підкреслив Сергій Капітонов.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"