ВО "Свобода"

ENG

25 грудня 2017
Через образливість селищного голови у Новгородці в будь-який момент може статись трагедія
Через образливість селищного голови у Новгородці в будь-який момент може статись трагедія

25 грудня 2017 року активісти Новгородківської районної організації ВО "Свобода" викликали правоохоронців до величезної ями на вулиці Вишневій у Новгородці. Голова районної організації ВО "Свобода" Павло Дейнеко написав заяву про вчинення правопорушення та вимагав прибуття на місце слідчо-оперативної групи, аби оглянути місце події, опитати свідків і зафіксувати факт наявности провалля на вулиці, яке утворила бездіяльна місцева влада. Зрештою, під тиском націоналістів на місце події слідчо-оперативна група таки прибула.

Під час взяття пояснень у мешканців будинків, що розташовані неподалік злощасної ями, стало відомо, що яма була викопана понад два місяці тому. На численні звернення жителів вулиці селищний голова реагував лише один раз, однак яму так і не загорнув. За цей час провалля суттєво збільшилось через обвал ґрунту. Зокрема, працівники поліції встановили, що вона завширшки ‒ 4, 6 метри, завдовжки ‒ 6, 3, глибиною ‒ 1, 7.

Місцеві мешканці шоковані такою бездіяльністю комунальників і побоюються як наслідків обвалу ями, коли частина двору сусіднього домогосподарства піде під землю, так і того, що в неї хтось впаде, адже, за словами громадян, вже був випадок, коли, впавши в подібну яму, загинула дитина.

Особливої небезпеки додає і той факт, що провалля постійно збільшується поряд зі стежкою, яка веде до містка, через який постійно ходять люди, а також тим, що ця ділянка вулиці не освітлюється.

Крім того, стала відомою і мотивація, яка спонукала селищного голову відмовити людям у загортанні ями. Зокрема, як повідомив правоохоронцям один з мешканців вулиці, оскільки протягом майже двох місяців комунальники не загортали цю яму, через це жителька прилеглого будинку публічно розкритикувала роботи селищного голови. Ця інформація дійшла до посадовця, після чого він запропонував людям власноруч закидати яму лопатою, киваючи на принциповість.

Новгородківські свободівці шоковані такою бездіяльністю селищного голови і комунальників, і заявляють, що зроблять усе від них залежне, щоб допомогти мешканцям у пошуку справедливости.

"Цей випадок і є об'єктивним показником роботи місцевої влади, зокрема й селищного голови. Мова не про політичні розбіжності, а про якийсь спотворений світогляд чиновників, які, вочевидь, вважають себе окремою кастою, яку простим людям не можна критикувати. Саме про це і свідчить той факт, що вже близько двох місяців влада не може зробити роботу, на яку треба 20 хвилин. Крім того, від цього залежить безпека виборців та громадян. Людина висловила цілком справедливу думку щодо роботи посадовців, чиновник надув щоки. Така влада не заслуговує називатися представниками громади і має або ефективно працювати або йти геть!" ‒ прокоментував ситуацію голова Новгородківської районної організації ВО "Свобода" Павло Дейнеко.

Націоналісти повідомляють, що триматимуть на контролі справу щодо бездіяльности місцевої влади, а також звертатимуться у инші відповідні органи за цим фактом.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"