ВО "Свобода"

ENG

1 січня
Свободівці Кіровоградщини відзначили день народження Степана Бандери
Свободівці Кіровоградщини відзначили день народження Степана Бандери

1 січня 2018 року під орудою Кіровоградської обласної організації ВО "Свобода" в п'яти містах области відбулися смолоскипні марші й урочисті мітинги з нагоди 109-ї річниці від дня народження провідника української нації Степана Бандери.

В урочистих заходах взяли участь близько 200 націоналістів обласної "Свободи", а також членів громадських організацій "Сокіл", "Яворина", "Легіон Свободи" Кіровоградщини. Під час заходів у місті Світловодську на щоглі перед міською радою комбатанти "Легіону Свободи" урочисто підняли червоно-чорний бандерівський стяг. В місті Знам'янці колону націоналістів очолив батько героя московсько-української війни Віктора Голого. А в місті Помічній на майдані перед міськрадою вперше пролунала молитва українського націоналіста, яку учасники заходу виконали під запис голосу вічноживого героя Мирослава Мисли.

"Щороку поступ українського націоналізму та коло прихильників ідей Степана Бандери знаходять все більшу підтримку на теренах Центральної України. Ця тенденція повною мірою проявляється в успіхах поширення ідей націоналізму і в Кіровоградській області. Цьогоріч урочисті заходи на честь Степана Бандери під проводом ВО "Свобода" відбулися в обласному центрі Кропивницькому, в містах обласного значення Світловодську і Знам'янці, в місті Долинській і вперше в місті Помічній. Разом з тим, свободівці Устинівщини, які минулого року провели свій перший бандерівський смолоскиповий марш у себе в райцентрі, цьогоріч вже завітали на Івано-Франківщину і взяли участь в урочистостях у Старому Угринові, рідному селі Степана Бандери. Популярність і масовість проведення бандерівських заходів на Кіровоградщині свідчать про те, що повстанський дух націоналізму палає в серцях нащадків отаманів Гайдамаччини і Холодного Яру, Чорного Лісу і Степової України. Наша справа ‒ збудити любов, гідність і гонор, що закодовані в наших козацьких генах. І в цій справі на боротьбу за соціяльну і національну справедливість нас надихає героїчний чин та ідеологічна спадщина нашого провідника ‒ Степана Андрійовича Бандери!" ‒ наголосив під час свого виступу на мітингу в місті Помічній очільник свободівців Кіровоградщини Ігор Степура.

photos.google.com.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"