ВО "Свобода"

ENG

22 січня
З ініціятиви націоналістів у Кропивницькому відбулась акція до Дня соборности
З ініціятиви націоналістів у Кропивницькому відбулась акція до Дня соборности

22 січня 2018 року за ініціятиви Кропивницької міської "Свободи" та місцевого осередку ВГО "Сокіл" в обласному центрі відбулась акція "Ланцюг єднання", приурочена до Дня соборности і свободи України.

Організатори, прихильники націоналістичного осередку та всі патріотично налаштовані мешканці міста зібралися на мосту через річку Інгул, щоби під державними прапорами, стягами "Свободи" та червоно-чорними знаменами засвідчити своє прагнення єдности й цілісности для України, а також готовність виборювати їх у будь-який спосіб.

Захід розпочався з хвилини мовчання на честь усіх українських достойників, які полягли у борні за соборну незалежну Україну. Згодом відбувся короткий мітинг, в ході якого виступив очільник обласного "Сокола", депутат фракції ВО "Свобода" у міськраді Кропивницького Геннадій Маламен.

Він наголосив, що 22 січня в історії України ‒ особливо важливий і знаковий день: "Цей день не лише знаменує фактичне 100-річчя української незалежности. Він став точкою неповернення чотири роки тому, коли на Майдані в Києві з'явилися перші жертви. Ми, націоналісти, хочемо, щоб жертви героїв України не були даремними, і зробимо все від нас залежне, щоб здобути абсолютну перемогу, про яку вони мріяли".

Захід супроводжувався націоналістичними гаслами, а на завершення учасники акції виконали державний славень.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"