ВО "Свобода"

ENG

4 лютого
Свободівка Олена Скочко домагається покращення умов проживання для мешканців Кропивницького
Свободівка Олена Скочко домагається покращення умов проживання для мешканців Кропивницького

4 лютого 2018 року депутат Фортечної районної у місті Кропивницькому ради від ВО "Свобода" Олена Скочко провела в обласному центрі зустріч із мешканцями Миргородського провулку. Раніше до свободівки Олени Скочко звернулися мешканці приватного сектора міста, які живуть у вкрай незадовільних умовах.

Цей приватний сектор розташований фактично в центральній частині міста. Проте громадяни стверджують, що у провулку відсутнє освітлення, що сприяє погіршенню криміногенної ситуації в районі. До того ж, провулок не має твердого дорожнього покриття, тому після опадів дорога перетворюється на болото. На основі цього звернення мешканців націоналістка подала депутатський запит до Фортечної районної ради, щоби це питання було розглянуто в ході найближчої сесії райради.

"Обурює, що мешканці приватного сектора в центрі міста вимушені пересуватися по бездоріжжю, та ще й у цілковитій темряві. Зрозуміле і хвилювання батьків за учнів, які повертаються зі школи в темну пору доби. Я намагатимуся зробити все від мене залежне, щоб допомогти людям вирішити цю проблему", ‒ коментує Олена Скочко.

Це вже не перший запит такого змісту від націоналістки. Ще влітку минулого року вона подала запит щодо умов життя і пересування у провулку Плетеному. Проте начальник управління житлово-комунального господарства міськради Кропивницького Віктор Кухаренко надав відповідь, що кошти на дороги і освітлення цього провулку не були передбачені програмою економічного і соціяльного розвитку міста.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"