ВО "Свобода"

ENG

20 лютого
Свободівці Новгородки долучилися до творчого вечора поетеси-землячки Ірини Небеленчук
Свободівці Новгородки долучилися до творчого вечора поетеси-землячки Ірини Небеленчук

20 лютого 2018 року свободівці Новгородки долучилися до літературного вечора поетеси-землячки Ірини Небеленчук, який відбувся в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д. І. Чижевського у Кропивницькому. На захід зібралися численні прихильники поезії ‒ школярів різного віку, вчителів та бібліотекарів.

Літературний вечір під назвою "Літературна вітальня "Пори року" розпочався з вшанування героїв Небесної сотні. Ірина Небеленчук зачитала низку тематичних віршів, вшановуючи трагічні події лютого 2014-го. Згодом поетеса розповіла про свою волонтерську діяльність та здобутки на поетичній ниві. Школярі залюбки декламували вірші поетеси на різну тематику.

Наприкінці заходу до слова був запрошений голова Новгородківської районної організації ВО "Свобода" Павло Дейнеко. Він повідомив, що націоналісти щасливі бути присутніми на подібних заходах, оскільки саме слово в усі часи гартувало дух українців.

"Те, що ми маємо таких талановитих земляків, як Ірина Небеленчук, свідчить, що наш край має інтелектуалів, яким не байдуже майбутнє держави. Поезія, яку ми чули сьогодні, просякнута любов'ю до рідної землі. Вона покликана дарувати цю любов, ставати на захист найдорожчого українцеві, а саме ‒ свободи і панування у своєму домі. Ми вдячні пані Ірині за ці твори. Переконаний, вони знайдуть своїх читачів. Ми ж, націоналісти Новгородківщини, вважаємо за потрібне підтримувати розвиток сучасної української літератури, адже це перше, що формує національну свідомість людини", ‒ прокоментував захід голова Новгородківської районної організації ВО "Свобода" Павло Дейнеко.

На завершення заходу, в ході автограф-сесії Ірини Небеленчук свободівці придбали нову книгу поетеси і побажали їй нових успіхів на творчій ниві.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"