ВО "Свобода"

ENG

20 лютого
Міськрада Кропивницького надала земельну ділянку під будівництво українського храму
Міськрада Кропивницького надала земельну ділянку під будівництво українського храму

20 лютого 2018 року сесія міської ради Кропивницького з другої спроби підтримала проєкт рішення про надання земельної ділянки під будівництво храму УПЦ КП. Голова фракції "Свободи" у міськраді Сергій Капітонов активно виступив за підтримку цього рішення й засудив депутатів, які не хотіли його ухвалювати.

У порядку денному сесії був проєкт рішення про надання земельної ділянки релігійній організації "Релігійна громада Апостола Якова, брата Господнього Української Православної Церкви Київського Патріархату м. Кропивницький" під будівництво храму. Перед голосуванням Сергій Капітонов закликав депутатів підтримати цей документ. Він наголосив, що в межах міста немає жодного храму УПЦ КП, натомість є чимало церков ворожого Московського патріярхату.

Перед повторним голосуванням свободівець знову звернувся до колег-депутатів: "Хочу нагадати, що саме капелани Київського патріярхату допомагають нашим військовим, саме священики цієї церкви стояли на Майдані та захищали наших людей від тих, хто стріляв у мирних протестувальників. Немає в нас у місті собору Київського патріярхату, лише маленька церква на селищі Гірничому і все. Більшість із вас вважає себе патріотами, отримує відзнаки, тому доведіть це ділом і підтримайте цей проєкт рішення!".

Завдяки позиції депутатів-свободівців та їхніх однодумців таки вдалося з другої спроби ухвалити це важливе рішення, тож невдовзі у Кропивницькому може постати нова українська церква.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"