ВО "Свобода"

ENG

24 лютого
Головою обласного осередку "Свободи" Кропивниччини став Андрій Міщенко
Головою обласного осередку "Свободи" Кропивниччини став Андрій Міщенко

24 лютого 2018 року в Кропивницькому за участи лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока відбулася звітно-виборча конференція обласного осередку політсили. В ході зборів головою організації націоналістів Кропивниччини одностайно був обраний Андрій Міщенко.

Попередній керівник обласної організації Ігор Степура склав свої повноваження у зв'язку з неможливістю поєднувати посаду заступника голови Кіровоградської обласної ради та очільника партійного осередку. Після звіту Ігоря Степури про діяльність на цій посаді лідер партії запропонував у якості керівника осередку кандидатуру Андрія Міщенка.

"Андрій Міщенко ‒ ветеран партії, член ВО "Свобода" з 1991 року. На початках розвитку "Свободи" Андрій Міщенко очолював тернопільський осередок, а потім успішно створював чернігівську обласну організацію. Крім того, у своєму послужному партійному списку він має позитивний результат створення дніпропетровської організації. Обидві ‒ Чернігівська і Дніпропетровська ‒ нині діють саме завдяки людям, яких мобілізував друг Андрій. Він був народним депутатом України минулого скликання. Завдання, яке стоїть зараз перед Андрієм Міщенком, ‒ продовжити позитивні тенденції в Кіровоградській обласній "Свободі". Крім того, буде завдання підвищити попередній результат і домогтися більшої підтримки націоналістів на наступних виборах", ‒ зазначив Олег Тягнибок.

Учасники конференції, які з'їхалися з усіх куточків Кропивниччини, одностайно підтримали запропоновану кандидатуру на посаду голови обласної організації. Звертаючись до делегатів конференції, Андрій Міщенко висловив упевненість у плідній співпраці зі свободівцями области та прихильниками націоналістичної політсили.

"Якщо кожний із вас буде запалювати навколо себе друзів, знайомих, середовище, де працює ‒ наша ідея ще більше поширюватиметься. Я вважаю, що тут є добрі перспективи, оскільки ваша земля ‒ це Гетьманщина, а у нас зараз дуже сильне національне відродження. Друге: ми ‒ бригада, яка воює. Маємо працювати, адже ми можемо контролювати державу. Кожен із нас є цінним кадром, бо він сам прийшов з вулиці в політику, щоби змінити щось. А таким людям болить держава, такі люди є особливо вмотивованими і амбітними, щоби домогтися результату", ‒ підкреслив Андрій Міщенко.

Після голосування та затвердження складу обласного комітету свободівці поспілкувалися з Олегом Тягнибоком на тему політичної ситуації в країні.

Прес-служба ВО "Свобода"