ВО "Свобода"

ENG

30 березня
Павло Дейнеко: Новгородківська "Свобода" вимагає ремонту доріг району
Павло Дейнеко: Новгородківська "Свобода" вимагає ремонту доріг району

30 березня 2018 року в ході сесії Новгородківської районної ради до присутніх звернувся голова Новгородківської районної організації ВО "Свобода" Павло Дейнеко, який повідомив депутатам про численні звернення до осередку націоналістів від мешканців району, обурених станом доріг у їхніх населених пунктах.

За словами націоналіста, постійно надходять звернення від мешканців району, які просять ініціювати перед владою питання ремонту доріг у районі. Як зауважив свободівець, такі звернення надходять не лише від водіїв, а й від пішоходів. Інформація про жахливу ситуацію з дорогами надходить з усіх куточків району, а деякі відрізки дорожнього покриття перебувають у катастрофічному стані.

"Усі ми знаємо, що в Україні традиційно зі снігом "тануть" і дороги, але у випадку з Новгородківськівським районом цих доріг і до снігу було небагато. Тому я прошу вас думати в першу чергу не про дах для райради за мільйон триста тисяч, а про те, чи не варто ці гроші спрямувати на певні ділянки доріг, ‒ наголосив Павло Дейнеко. ‒ Щодо дороги на вулиці Українській у Новгородці, то члени місцевої громади пишуть, що це не дорога, а якесь пекло. У Верблюжці ж, наприклад, на вулиці Дружній дорогу взагалі "відремонтували" глиною, тому уявляєте, яка там зараз ситуація. Тож ми звертаємося до депутатів, щоб вони в межах своїх повноважень вирішили ці питання".

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"