ВО "Свобода"

ENG

2 квітня
Новгородківські свободівці не дали поліції зам'яти справу про величезну яму посеред селища
Новгородківські свободівці не дали поліції зам'яти справу про величезну яму посеред селища

2 квітня 2018 року Новгородківський районний суд задовольнив скаргу Павла Дейнека, скасувавши постанову слідчого про закриття кримінального провадження у справі щодо величезної ями на вулиці Вишневій у Новгородці, яку, за словами місцевих жителів, протягом двох місяців відмовлявся закопувати селищний голова Олександр Сириця.

Нагадаємо, ще 22 грудня 2017 року до націоналістів звернулися місцеві та повідомили, що селищний голова вже близько двох місяців відмовляється загортати яму, викопану комунальниками у пішохідній зоні вулиці. При цьому, за інформацією націоналістів, коли жителі вулиці звернулись до селищного голови, той порадив їм власноруч загортати яму лопатою, мотивуючи свою відмову тим, що одна з мешканок цієї вулиці дозволила собі публічну критику його роботи. Свободівці відразу викликали на місце слідчо-оперативну групу, яка встановила розміри цієї ями. Зокрема, поліція визначила, що та завширшки ‒ 4, 6 метри, завдовжки ‒ 6, 3, а глибиною ‒ 1, 7 метри, тобто середній зріст дорослої людини.

Однак слідчий відмовлявся відкривати за цим фактом кримінальне провадження, тож свободівці через суд зобов'язали його це зробити.

Втім для правоохоронців бажання зам'яти цю справу виявилося сильнішим за здоровий глузд. Можливо це зумовлено тим, що селищний голова пан Сириця, якого свободівці підозрюють у службовій недбалості, також колишній працівник МВС. Так, 17 березня голова Новгородківської районної організації ВО "Свобода" отримав від слідчого постанову про закриття цього кримінального провадження, після чого націоналіст оскаржив її в суді.

Нині слідчий суддя Новгородківського райсуду взяв до відома доводи націоналіста і скаргу задовольнив, чим фактично поновив кримінальне провадження за цим фактом.

Примітно, що яму комунальники загорнули відразу після звернення націоналістів до правоохоронних органів.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"