ВО "Свобода"

ENG

4 травня
Новгородківські свободівці вимагають від влади не допустити проявів українофобії 9 травня
Новгородківські свободівці вимагають від влади не допустити проявів українофобії 9 травня

Новгородківська районна організація ВО "Свобода" звернулася до Управління СБУ в Кіровоградській області, Новгородківського райвідділу поліції та Новгородківської РДА з вимогою не допустити використання символіки тоталітарного комуністичного режиму під час заходів 9 травня.

Як зазначено у зверненні націоналістів, напередодні на офіційному сайті РДА був розміщений анонс заходів, запланованих чиновниками на 9 травня з нагоди "Дня перемоги над нацизмом".

За інформацією свободівців, під час проведення цих заходів можливе застосування окремими особами символіки комуністичного тоталітарного режиму, що, на думку націоналістів, є неприпустимим для нації, яка чи не найбільше постраждала від злочинів комуністів у ХХ столітті.

Свободівці наголошують: пропаганду комуністичного та націонал-соціалістського тоталітарних режимів в Україні заборонено законом, а публічне використання їхньої символіки тягне за собою кримінальну відповідальність.

Націоналісти Новгородківщини повідомили представникам влади про готовність до рішучих дій задля припинення порушення закону.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"