ВО "Свобода"

ENG

8 травня
У Новгородківській школі до приїзду нардепа Олеся Довгого з батьків збирають гроші
У Новгородківській школі до приїзду нардепа Олеся Довгого з батьків збирають гроші

У Новгородківському НВК №1, попри заборону облдержадміністрації, продовжують збирати гроші з батьків. Так, учні почали приносити батькам чергові "сюрпризи" в щоденниках від так званого батьківського комітету школи. За словами батьків, ці послання, ймовірно, від адміністрації закладу. Цього разу з батьків вимагають здати по 150 гривень на ремонт класної кімнати.

Примітно, що вимагати з батьків ці гроші почали саме перед візитом в цей навчальний заклад одіозного депутата Олеся Довгого, який нещодавно облюбував фасад і актову залу школи в якості рекламної площі для власної агітації. При цьому, за словами батьків, гроші вимагають здати саме до приїзду нардепа, однак, чим викликаний такий поспіх, в школі не пояснили.

Як пояснили батькам, кошти збирають для завершення заміни вікон, зокрема для встановлення відкосів. При цьому в акті виконаних робіт з заміни вікон у НВК вказано, що встановлення відкосів входило в перелік робіт, які були оплачені за рахунок б'юджетних коштів.

Новгородківські свободівці вкотре наполягають, що побори в школах є неприпустимими, а збирання коштів з батьків заборонено розпорядженням голови ОДА. При цьому націоналісти Новгородківщини наголошують, що докладуть достатньо зусиль, аби припинити ганебну практику шкільних поборів на теренах району, натомість змусивши владу в достатньому обсязі фінансувати заклади освіти.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"