ВО "Свобода"

ENG

17 травня
Відкрите звернення Новгородківської "Свободи" щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень
Відкрите звернення Новгородківської "Свободи" щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень

Найбільшими викликами, які сьогодні постали перед українцями, є війна, корупція і тотальне зубожіння нації. Але найстрашніше ‒ невпевненість у завтрашньому дні, тривога кожного українця за майбутнє дітей. Причиною цього є олігархія.

Відтак, народними депутатами від ВО "Свобода" зареєстровано ряд законопроектів, спрямованих на знищення ганебної олігархічної системи в Україні, яка є джерелом тотального зубожіння народу. Зокрема, вказані законопроекти спрямовані на ліквідацію схем виведення коштів в офшори та повернення вже виведених грошей з офшорів. Крім того, цими законопроектами націоналісти пропонують встановити справедливі тарифи і заборонити приватизацію стратегічних підприємств та продаж землі сільськогосподарського призначення.

Ці та ряд інших законодавчих ініціатив націоналістів можуть покласти край знущанням олігархів з простого народу і знищити рабську олігархічну модель економіки в державі. Відтак, новгородівські свободівці звернулися до керівництва районної ради з вимогою зареєструвати звернення до Верховної Ради України щодо ухвалення вказаних законопроектів, які спрямовані на покращення добробуту українців і фактично порятунок держави.

Однак, наразі керівництво головного представницького органу району відмовляється реєструвати такий проект рішення, таким чином, фактично підтримуючи панування олігархів в Україні.

Тому Новгородківська районна організація ВО "Свобода" вимагає від районної ради подбати про майбутнє української нації, зареєструвати і проголосувати звернення до парламенту щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень.

Разом з тим, Новгородківська районна організація ВО "Свобода" закликає всіх, кому небайдуже майбутнє Української держави незабаром підтримати масову акцію протесту під районною радою і змусити обранців проголосувати за знищення олігархату і побудову справедливої України.

Настав час дати бій олігархічній системі, яка відбирає у народу національні багатства і прагне перетворити українців у рабів. Разом змусимо владу думати не лише про власні кишені, а й про долю народу!

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"