ВО "Свобода"

ENG

16 червня
У Кропивницькому відбулася зустріч партійного активу области із заступником лідера "Свободи" Русланом Кошулинським
У Кропивницькому відбулася зустріч партійного активу области із заступником лідера "Свободи" Русланом Кошулинським

16 червня 2018 року в місті Кропивницькому відбулася зустріч свободівців Кропивниччини із заступником голови ВО "Свобода" з організаційних питань екс-віце-спікером Верховної Ради України VІІ скликання Русланом Кошулинським.

До зібрання долучилися націоналісти з усіх куточків области. В ході спілкування свободівці обговорили політичну ситуацію в Україні та визначилися з основними завданнями на найближче майбутнє.

Із активом "Свободи" Кропивниччини Руслан Кошулинський поділився своїм величезним досвідом на політичній ниві та розповів про головні напрямки боротьби націоналістів на найближчі кілька років. У своєму зверненні до побратимів він наголосив, що свободівська родина зараз має бути як ніколи монолітною і дієвою.

По завершенню зустрічі Руслан Кошулинський відповів на численні запитання свободівців щодо можливої співпраці з иншими політичними силами на прийдешніх місцевих, парламентських та президентських виборах, а також повідав про успіхи діяльности депутатів-свободівців усіх рівнів на місцях.

Наостанок, обговоривши тему затяжної російсько-української війни, Руслан Кошулинський підкреслив, що "Свобода" за будь-якої нагоди намагається підтримати українське військо і робитиме це надалі.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"