ВО "Свобода"

ENG

20 червня
Громада Петрокорбівки вимагає не допустити закриття школи
Громада Петрокорбівки вимагає не допустити закриття школи

20 червня 2018 року до Новгородківської районної ради та Новгородківської РДА з колективним зверненням щодо недопущення припинення роботи школи звернулися 140 мешканців села Петрокорбівки. Відповідне звернення зареєструвала мешканка села, членкиня "Свободи" Олена Лигун.

Як зазначено в документі, працівники ДСНС судовим позовом вимагають зупинити роботу школи і опломбувати її приміщення через порушення норм пожежної безпеки. Підстави - неналежне обладнання будівлі закладу системою протипожежного захисту, відсутність вогнезахисної обробки дерев'яних конструкцій горища будівлі та допущення влаштування приміщення під сходовою клітиною на першому поверсі навчального закладу.

Виходом з ситуації селяни вбачають спрямування районною радою як власником цієї школи грошей на усунення порушень. Громада активно підтримала ініціятиву свободівки Олени Лигун щодо звернення до райради і РДА з вимогою вирішити питання.

"Я була приємно вражена активністю та ініціятивністю односельців щодо збереження нашої школи. Всього за кілька годин після того, як ми переконалися, що це не просто чутки й нашу школу справді можуть закрити, ми зібрали 140 підписів під зверненням. Ми негайно повезли реєструвати документ до району. Підписували звернення навіть ті односельці, які мали різні позиції у конфлікті навколо створення Новопразької ОТГ. Ця проблема об'єднала селян, і люди знову демонструють готовність боротися за своє село до перемоги!" - наголосила Олена Лигун.

За словами селян, дізнавшись про цю проблему, вони були шоковані кволістю у цьому питанні районних чиновників, зокрема райвідділу освіти. Адже весь цей час діти вчилися в небезпечних умовах, а чиновникам до того не було жодного діла. Більше того, люди впевнені, що можливість припинення роботи школи навмисно приховували, щоб тишком закрити заклад і таким чином помститися селянам за нещодавню успішну боротьбу проти владного свавілля.

Мешканці Петрокорбівки сподіваються на позитивне рішення депутатів райради і висловлюють готовність до рішучих дій, якщо депутатський корпус не підтримає вимоги громади.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"