ВО "Свобода"

ENG

7 липня
Новгородківські свободівці взяли участь у волейбольному турнірі
Новгородківські свободівці взяли участь у волейбольному турнірі

7 липня 2018 року в селі Інгуло-Кам'янка на Кропивниччині відбувся турнір із волейболу серед команд Новгородківського району. На запрошення місцевих мешканців до змагань долучилися і свободівці.

Націоналісти Новгородківщини у складі команди "Снайпери" гідно виступили на цих змаганнях, хоча й поступилися більш вправним командам села Інгуло-Кам'янка та Новгородківської ДЮСШ, посівши у загальному заліку четверте місце.

За словами свободівців, вони були приємно вражені високим рівнем підготовки і спортивним потенціялом молоді району. Націоналісти запевняють: вони робитимуть усе від них залежне для подальшого розвитку і популяризації спорту серед місцевої молоді.

"Для нас це була не лише нагода перевірити власні сили у волейболі, але й чудова можливість потоваришувати з багатьма прекрасними людьми. Висловлюємо вдячність селянам за запрошення і чудово організоване спортивне свято. Окрема подяка ‒ господиням Інгуло-Кам'янки, зокрема депутату сільради Тетяні Затьорі, за смачне частування. Подібні турніри єднають район, тому вважаємо, що вони мають стати традицією", ‒ прокоментував керівник Новгородківської районної "Свободи" Павло Дейнеко.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"