ВО "Свобода"

ENG

12 липня
Депутати міськради Кропивницького сприяють перетворенню зони відпочинку на автозаправку чи СТО
Депутати міськради Кропивницького сприяють перетворенню зони відпочинку на автозаправку чи СТО

12 липня 2018 року в ході засідання сесії міськради Кропивницького депутати не підтримали запит голови фракції ВО "Свобода" Сергія Капітонова щодо заборони перетворення рекреаційної зони в обласному центрі на автозаправку чи СТО. Свободівець закликав раз і назавжди закрити питання зі зміною зонування земельної ділянки. Проте на підтримку запиту націоналіста виступили всього дев'ятеро депутатів.

Нагадаємо, що 20 червня 2018 року в ході засідання земельної комісії було ухвалено злочинне рішення віддати зону відпочинку під будівництво автозаправки чи СТО. 22 червня свободівець Сергій Капітонов звернувся до депутатів, громадських активістів та представників ЗМІ з проханням об'єднати зусилля, щоб не дозволити знищити сквер.

Перед початком сесії біля міськради відбулась акція на захист зелених насаджень у Кропивницькому. Активісти констатували: міська влада закриває очі на знищення дерев у місті. Учасники пікету висловили обурення посяганнями на зелені зони в обласному центрі.

За словами свободівця, проєкт рішення про зміну зонування земельної ділянки, на якій нині розміщується сквер, вже підготовлено. На думку свободівця, зацікавлені особи рано чи пізно зможуть домогтися винесення цього проєкту на голосування. Так місто позбудеться ще однієї зеленої зони.

"Проєкт рішення про зміну зонування цієї земельної ділянки викликав негативну реакцію мешканців Кропивницького. На жаль, питання станом на сьогодні не зняте. Проєкт рішення пройшов усі етапи. Зокрема, він отримав схвалення земельної комісії і в будь-який час може бути винесений на розгляд сесії кимось з депутатів, навіть з голосу. Я вважаю, що треба ухвалити рішення про відмову в зміні зонування зазначеної земельної ділянки", ‒ наголосив у своєму зверненні до депутатів Сергій Капітонов.

Націоналіст зазначив, заборона перетворення скверу на АЗС або будь-який инший подібний об'єкт може зняти градус напруги в суспільстві. Проте депутати не підтримали ініціятиву Сергія Капітонова. Зокрема, жодного голосу на підтримку депутатського запиту не дали фракції "Опоблоку", "Нашого краю", "Рідного міста" та "Самопомочі". На думку свободівців, Кропивницький намагаються закатати в бетон, адже зон відпочинку тут і так катастрофічно мало.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"