ВО "Свобода"

ENG

17 липня
У Кропивницькому ветерани війни здобувають додаткову спеціяльність за завищеними цінами
У Кропивницькому ветерани війни здобувають додаткову спеціяльність за завищеними цінами

17 липня 2018 року відбулося засідання виконкому Фортечної районної в місті Кропивницькому ради, де розглядали питання про стан соціяльного захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Начальник управління соцзахисту населення виконкому Віктор Закаблуковський доповів про здобуття додаткової спеціяльности ветеранами московсько-української війни. За його словами, ветерани здобувають додатковий фах водія в ТОВ "Аграрнік".

Член виконкому Фортечної районної ради свободівець Володимир Мирончук привернув увагу, що договір на навчання вояків укладено з ТОВ "Аграрнік", а не з місцевим ТСОУ, де вартість навчання значно нижча ‒ всього за 4 800 грн за категорії В і С замість 6 тис. грн за одну категорію.

"Переконаний, що в ТСОУ ветеранам надали би якіснішу послугу. Крім того, це обійшлося би значно дешевше, ніж у конкурента. Схоже, що хтось має особисте зацікавлення в тому, щоб вчити водіїв за завищеними цінами. Відомо, що керівництво ТСОУ завжди готове піти на поступки ветеранам війни, тому дивно, що угода була укладена з "Аграрніком", ‒ прокоментував свободівець.

Після втручання свободівця виконавчий комітет дав доручення начальнику управління соцзахисту населення виконкому дослідити питання і порівняти вартість навчання в двох закладах.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"