ВО "Свобода"

ENG

22 липня
У Новоархангельську на місці большевицького боввана замайорів червоно-чорний прапор
У Новоархангельську на місці большевицького боввана замайорів червоно-чорний прапор

22 липня 2018 року на Кропивниччині активісти Новоархангельської районної "Свободи" спільно з побратимами ‒ ветеранами московсько-української війни встановили червоно-чорний прапор на місці колишнього боввана Лєніна.

Як повідомляють місцеві свободівці, в ході монтажу довелося заретушувати надпис та підготувати лицеву поверхню до встановлення гранітної дошки в посвяту мешканцям Новоархангельского району ‒ героям московсько-української війни, які ціною свого життя стримували навалу ворога.

Свободівці та їхні побратими взяли на себе цю ініціятиву, зважаючи на бездіяльність місцевої влади й злісне невиконання вимог Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки". Націоналісти вирішили навести лад власноруч.

Якщо теперішнім очільникам бракує сил чи хисту ‒ мусимо самі виконувати те, на що вказуєють наші власні совість і гідність, а також чинне законодавство. Зараз шукаємо кошти на виготовлення двох флаґштоків, на яких буде встановлено державні синьо-жовті прапори обабіч постаменту", - коментує ініціятиву націоналістів свободівець Євгеній Козакул.

За його словами, гранітну дошку, покликану увіковічнити пам'ять героїв, керівник Новоархангельської районної "Свобода" Дмитро Садіков уже замовив, тож активісти готуються до виконання робіт із нанесення зображень.

Принагідно свободівці щиро дякують місцевому підприємцю і волонтеру Сергію Цвеню за допомогу.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"