ВО "Свобода"

ENG

27 липня
Знам'янська міськрада ухвалила звернення до ВРУ щодо ухвалення антиолігархічних законів
Знам'янська міськрада ухвалила звернення до ВРУ щодо ухвалення антиолігархічних законів

27 липня 2018 року на Кропивниччині сесія Знам'янської міськради ухвалили звернення до Верховної ради України з вимогою ухвалити Антиолігархічний пакет докорінних перетворень.

Відповідний депутатський запит був оголошений головою фракції ВО "Свобода" в Знам'янській міськраді Юрієм Майбородою. "За" проголосували 20 депутатів з 29 присутніх на сесії.

У зверненні до ВРУ йдеться про згубний вплив олігархів на економіку України. Зокрема, Юрій Майборода у своєму депутатському запиті наголосив, що саме олігархи є лютим ворогом середнього класу. Крім того, у зверненні до ВРУ зазначено, що всі необхідні законопроєкти для проведення тотальної деолігархізації в Україні вже напрацьовані.

"Олігархи панічно бояться конкуренції. Їхня мета ‒ монополія для отримання надприбутків. Їхня мрія ‒ закріпачити українців, змусити націю працювати на себе. Тому олігархія ніколи не дасть підняти голову середньому класу. Саме тому проведення реальної деолігархізації було однією з головних вимог Революції гідности. Єдиний шлях подолати олігархію ‒ це запровадити в життя Антиолігархічний пакет докорінних перетворень. Майже всі необхідні законопроєкти вже навіть є ‒ давно написані й зареєстровані у Верховній Раді", ‒ йдеться у зверненні, ухваленому Знам'янською міськрадою.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"