ВО "Свобода"

ENG

3 серпня
Новгородківська "Свобода" пропонує райраді нову модель організації харчування в школі
Новгородківська "Свобода" пропонує райраді нову модель організації харчування в школі

Новгородківська районна організація ВО "Свобода" направила до місцевої районної ради пропозицію щодо організації харчування в Новгородківському НВК 1.

На думку свободівців, харчування в школі має бути організоване окремим підприємством, яке надаватиме послуги з харчування на підставі рамкової угоди. Таке підприємство буде визначене в результаті конкурсних торгів і здійснюватиме харчування в приміщенні шкільного харчоблоку, яке, разом з необхідним інвентарем, надаватимуть йому в оренду.

Хоч адміністрація школи буде позбавлена впливу на організацію харчування, директор школи й надалі матиме право контролювати цей процес.

За словами свободівців, цю модель впроваджено в багатьох школах України і вона довела свою ефективність, оскільки весь процес організації харчування в школі контролюватиметься як з боку адміністрації закладу, так і з боку спеціялізованих органів, зокрема органів санітарного контролю.

Крім того, ця модель є економічно ефективнішою і суттєво вигіднішою для батьків, які більше не будуть змушені надавати закладу продукти та ще й сплачувати кошти за харчування дітей. Так, вартість харчування на одну особу віком від 6 до 10 та від 10 років, за попередніми підрахунками, становить 9, 18 грн. та 10, 42 грн. відповідно. Разом з тим, пільги на харчування залишаться.

Націоналісти висловлюють сподівання, що депутати пристануть на їхню пропозицію і подбають про якісне й доступне харчування школярів.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО "Свобода"